Strona główna » O firmie
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie


Antidotum Łódź to profesjonalna chemia do uzdatniania wody – poznaj nasze rozwiązania do oczyszczania ścieków!

 

Chemia do uzdatniania wody w Antidotum Łódź

 

Usuwanie zanieczyszczeń poprodukcyjnych i dezynfekcja to wyzwanie, z którym muszą mierzyć się fabryki i zakłady w całej Polsce, bez względu na profil działalności. Firma Antidotum Łódź od lat dostarcza przedsiębiorstwom bogatą ofertę chemii specjalistycznej do uzdatniania wody i oczyszczania zanieczyszczeń komunalnych i przemysłowych. Zaufały nam największe firmy w Polsce: zakłady przemysłu spożywczego i chemicznego, oczyszczalnie ścieków, Zakłady Wodociągów i Kanalizacji i wiele więcej. Dostępne w naszym sklepie internetowym i-Antidotum chemiczne środki uzdatniania wody spełniają wszystkie wymogi prawa w zakresie oczyszczania ścieków. Zapewniamy dostawę najwyższej jakości środków do dezynfekcji przemysłowej, opakowań, ale też specjalistycznej chemii samochodowej.
 

Antidotum Łódź – skuteczne środki chemiczne do uzdatniania wody

 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną chemię do oczyszczalni ścieków i przemysłowych oczyszczalni przyzakładowych. Od wielu lat zaopatrujemy miejskie oczyszczalnie i zakłady komunalne w chemię do uzdatniania wody. Antidotum Łódź to zaufany partner oferujący przyjazne środowisku rozwiązania do oczyszczania wody w różnych branżach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży chemicznej i wykwalifikowanej kadrze ekspertów dobieramy środki chemiczne najlepiej dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Każdy z Klientów naszej firmy może liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo w kwestii chemii specjalistycznej dla przemysłu. Nasze produkty gwarantują najwyższą skuteczność w procesach oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych.
 

Chemia do uzdatniania wody w Antidotum Łódź – zapraszamy do współpracy!


Przejdź do strony głównej

Wysyłka
24h

Zamówienia złożone do 10
wysyłamy tego samego dnia

Gwarancja
dostępności

Wszystkie oferowane towary
są dostępne od ręki

Dogodne warunki
współpracy

Odroczona płatność
dla jednostek budżetowych
Rabaty przy zakupach hurtowych

Profesjonalne
doradztwo

Optymalizujemy procesy
oparte na naszych produktach

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści doradzą i pomogą

Sklep internetowy i-antidotum.pl oferuje wysokiej jakości profesjonalną chemię. Działamy na rynku od 2011 rok. Realizujemy zamówienia hurtowe jak i detaliczne. Oferujemy także specjalistyczny transport produktów niebezpiecznych i fachowe doradztwo już na etapie wyboru odpowiednich towarów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów.

Zapraszamy do kontaktu